MYLIMAS VYRAS IR SŪNUS
Krepšelis 0

Naujienos

SINICKIO EP "VILNIUS" PRISTATYMAS - LAPKRIČIO 17 LEGENDOSE

Sinickis

2017 metų spalį Sinickis išleidžia naująjį EP pavadinimu “Vilnius”. Romantika dvelkiantis rinkinys savo nuotaika ir muzikiniu apipavidalinimu yra kitoks negu prieš porą metų išleistas ir gerbėjų bei kritikų liaupsių sulaukęs albumas “Mylimas vyras ir sūnus”. Skirtingai nuo pastarojo įrašo, visos naujojo albumo dainos yra parašytos anglų kalba, o sarkastiškus ir ironiškus tekstus šiais metais keičia romantiškų emocijų puokštė perpinta politinių motyvų siūlu. Visa tai ištikimiems Sinickio klausytojams turėtų priminti ankstyvą kultinio dainų autoriaus kūrybą, o sąlyginai neseniai Sinickį atradusiems – atskleisti kitokią atlikėjo pusę. Naują grožį bei laiko patikrintas ir klasika tapusias dainas Sinickis atliks šių metų lapkričio 17 d....

Skaityti daugiau →


SINICKIO KONCERTAS - LAPKRIČIO 18

Prieš užsidarydamas studijoje darbui prie naujo albumo, Sinickis dar kartą žengs į sceną. Koncertas įvyks lapkričio 18 dieną Vilniaus klube "Legendos".

Bilietus reikia įsigyti Paysera bilietų sistemoje: https://tickets.paysera.com/lt/event/sinickis-live-2016-11-18

Skaityti daugiau →


SINICKIS IŠLEIS KONCERTINĮ ALBUMĄ

Lapkričio mėnesį pasirodys pirmasis Sinickio koncertinis albumas pavadinimu "Čia Buvo Sinickis". Į albumą pateko 15 dainų, kurias Sinickis atliko balandžio mėnesį įvykusio koncerto metu.

Skaityti daugiau →


ARTIMIAUSIAS SINICKIO KONCERTAS - BALANDŽIO 8

Balandžio 8 dieną Sinickis surengs koncertą Vilniaus klube Legendos (buvęs muzikinis teatras New York). Bilietus galima įsigyti Paysera platinimo sistemoje: https://goo.gl/74wJ3V 

Skaityti daugiau →


'MYLIMAS VYRAS IR SŪNUS' JAU PREKYBOJE

SINICKIO albumas "Mylimas Vyras Ir Sūnus" jau prekyboje. Spalio mėnesį albumą CD formatu galima įsigyti SINICKIS.COM svetainėje.

Skaityti daugiau →