GĖRIS BLOGĮ NUGALĖS
Krepšelis 0

'MYLIMAS VYRAS IR SŪNUS' JAU PREKYBOJE

Albumai

SINICKIO albumas "Mylimas Vyras Ir Sūnus" jau prekyboje. Spalio mėnesį albumą CD formatu galima įsigyti SINICKIS.COM svetainėje.

Vienuolikos dainų rinkinys yra debiutinis Sinickio įrašas, kurio muzikanto gerbėjai ir kritikai laukė nuo 2008-ųjų, kuomet išsiskyrė grupė Gravel ir buvo paskelbta apie vokalisto solinės karjeros pradžią. Užtrukęs virš septynerių metų, vienas įdomiausių Lietuvos dainų autorių pagaliau nudžiugino gerbėjus ilgai lauktu koncertu bei albumu.

Sinickio sugrįžimą įdėmiai sekė šalies žiniasklaidą, o albumo singlai "Juokas Pro Ašaras", "Kaltas Gerumas" bei titulinė daina "Mylimas Vyras Ir Sūnus" pateko į svarbiausių radijo stočių grojaraščius.

Albumo dainos skirtingos - nuo akustinės retro nostalgijos iki maištingo roko su pompastikos prieskoniais. Kada - ir ar išvis - bus kitas albumas, Sinickis kol kas nežino. Albumą galima įsigyti jau dabar, atlikėjo svetainėje SINICKIS.COM.Naujesnis įrašas


 • I18n Error: Missing interpolation value "autorius" for "{{ autorius }} {{ data }}"

  Pristatymas Lietuvoje nieko nekainuoja.

 • I18n Error: Missing interpolation value "autorius" for "{{ autorius }} {{ data }}"

  Laba diena,
  Kiek kainuos pristatymas į Panevėžį?
  O gal galima būtų atsiimti Vilniuje mokant grynais?
  Širdingai dėkoju ir laukiu greito atsakymo, nes šeštadienį būsiu Vilniuje, ir jei tiktų antras variantas tai ir pasiimčiau…:-)
  Ričardas


Komentaras

Komentarai turi būti patvirtinti prieš paskelbimą.