GĖRIS BLOGĮ NUGALĖS
Krepšelis 0

Naujienos — Albumai

TARSI KALĖDŲ DOVANA - SINGLAS 'TAIP TAU IR REIKIA'

Albumai

Sinickis Taip Tau ir Reikia

Besiruošiant artimiausiam pasirodymui Legendų scenoje, SINICKIS gerbėjams pristato dar vieną singlą - TAIP TAU IR REIKIA. 

Skaityti daugiau →


IŠGIRSKITE 'NIEKO NEREIKIA' - NAUJOJO ALBUMO SINGLĄ

Albumai

sinickis nieko nereikia singlas albumas

Jau šiais metais pasirodys naujasis SINICKIO albumas. Jo belaukiant pristatome singlą NIEKO NEREIKIA ir oficialų muzikinį klipą.

Skaityti daugiau →


SINICKIO EP "VILNIUS" PRISTATYMAS - LAPKRIČIO 17 LEGENDOSE

Albumai Koncertai

2017 metų spalį Sinickis išleidžia naująjį EP pavadinimu “Vilnius”. Romantika dvelkiantis rinkinys savo nuotaika ir muzikiniu apipavidalinimu yra kitoks negu prieš porą metų išleistas ir gerbėjų bei kritikų liaupsių sulaukęs albumas “Mylimas vyras ir sūnus”. Skirtingai nuo pastarojo įrašo, visos naujojo albumo dainos yra parašytos anglų kalba, o sarkastiškus ir ironiškus tekstus šiais metais keičia romantiškų emocijų puokštė perpinta politinių motyvų siūlu. Visa tai ištikimiems Sinickio klausytojams turėtų priminti ankstyvą kultinio dainų autoriaus kūrybą, o sąlyginai neseniai Sinickį atradusiems – atskleisti kitokią atlikėjo pusę. Naują grožį bei laiko patikrintas ir klasika tapusias dainas Sinickis atliks šių metų lapkričio 17 d....

Skaityti daugiau →


SINICKIS IŠLEIS KONCERTINĮ ALBUMĄ

Albumai

Lapkričio mėnesį pasirodys pirmasis Sinickio koncertinis albumas pavadinimu "Čia Buvo Sinickis". Į albumą pateko 15 dainų, kurias Sinickis atliko balandžio mėnesį įvykusio koncerto metu.

Skaityti daugiau →


'MYLIMAS VYRAS IR SŪNUS' JAU PREKYBOJE

Albumai

SINICKIO albumas "Mylimas Vyras Ir Sūnus" jau prekyboje. Spalio mėnesį albumą CD formatu galima įsigyti SINICKIS.COM svetainėje.

Skaityti daugiau →