GĖRIS BLOGĮ NUGALĖS
Krepšelis 0

Raštai

Apie tarptautinę gėdą

DELFI

Kažkur skaičiau, kad du trečdaliai buvusių merų liko savo postuose. Jums dar kyla abejonių, kad Naujosios Vilnios Tarptautinių Santykių Ir Politikos Mokslų Institute dirba kompetentingiausi politikos apžvalgininkai mūsų šalyje, tiksliausiai nuspėjantys rinkimų baigtį?

Skaityti daugiau →


Pagaliau suvoksite, kaip balsuoja Lietuva

DELFI

Rinkimai – politinis procesas, kurio metu tam tikra žmonių grupė (nuo specialių rinkėjų iki visų organizacijos narių, visų piliečių ir pan.) išrenka atstovus ar pareigūnus (šaltinis: Vikipedija). Lietuvoje rinkimai užima garbingą trečią vietą populiariausių sporto šakų reitinge. Priklausomai nuo metų, pirmauja, žinoma, krepšinis arba „Eurovizija“.

Skaityti daugiau →


Mano noras Kaziuko mugėje sukelti šurmulį baigėsi be kraujinės dešros

DELFI

„Kaziuko mugė – kasmetinė Lietuvoje rengiama folkloro mugė, kurioje žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius. Mugė dažniausiai rengiama artimiausią sekmadienį iki Šv. Kazimiero dienos, kovo 4 d.“ (šaltinis – Vikipedija). Perskaitęs šį apibrėžimą, labai apsidžiaugiau.

Skaityti daugiau →


Daryti ar Nedaryti Kas Patinka (N-18)

Nereikia Proto

Labai daug yra pasakojama apie tai, kad reikia daryti tai, kas tau išties patinka. Jei Sinickis mestų visa tai, kas jam nepatinka ir darytų vien tik tai, kas jam patinka… manau, kad Sinickio jau nebebūtų tarp mūsų. Kita vertus, ar Sinickiui tarp mūsų patinka – irgi įdomus ir suktas klausimas, į kurį tiesmuko atsakymo gal ir nesulauksime. Bet ne apie tai.

Skaityti daugiau →


Pisfluencinimas

Nereikia Proto

Pisfluencinimas yra svarbus XXI amžiaus amatas. Pisfluencininkystė - ypač sparčiai besivystanti ūkio šaka. Tačiau toli gražu ne kiekvienas moka pisfluencinti teisingai.

Skaityti daugiau →