GĖRIS BLOGĮ NUGALĖS
Krepšelis 0

Privatumo politika

SINICKIS.com gerbia Jūsų privatumą, tad garantuojame, kad visa Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma laikantis visų saugumo reikalavimų. Naudodamiesi elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių


Visų pirkėjų prašome pateikti vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį tam, kad galėtume išsiųsti užsakymą ar kilus nesklandumams su Jumis susisiekti. Nėra sudarinėjami klientų sąrašai, jokia su užsakymu nesusijusi informacija nėra perduodama tretiesiems asmenims. Asmeninė informacija apie Jus lieka pas mus ir gali būti naudojama tik užsakymo įvykdymui ar iškilusių klausimų sprendimui.


Vieninteliai atvejai, kai norint įvykdyti užsakymą reikalingi Jūsų duomenys, yra:

  • Paysera arba PayPal – apmokėjimo užskaitymas
  • Lietuvos Paštas – užsakymo išsiuntimas

Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.


Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.
Naujienlaiškis siunčiamas tik sutikusiems jį gauti asmenims.


SINICKIS.com stengiasi, kad visa Jūsų pateikta asmeninė informacija būtų apsaugota nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.


SINICKIS.com pasilieka teisę keisti privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis šiuo tinklapiu reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.